Jdi na obsah Jdi na menu
 


O mně

Snažím se lidem pomáhat a žít podle svého nejlepšího svědomí, snažím se vychovat dva slušné a vzdělané mladé muže, to bude moje stopa tady na Zemi, to bude moje budoucnost, protože jsem smrtelná a vím, že rubáš kapsy nemá.

Základní krédo mého života:
1.Pracuj , aby to bylo ku prospěchu ostatních.
2.Užij každou chvíli.
3. Směj se ráda a často s přáteli i partnerem.
4. Pěstuj koníčky, přátelství a lásku.
5. Nezajímej se o to, do čeho Ti nic není a nepomlouvej.
6. Neškoď tomu, kdo neuškodil Tobě.

Ještě jedna věc mne napadá, že každý člověk, každý klient je pro mne poctou a jejich úspěch je i mým úspěchem a jejich radost je i mohjí radostí. Snad i proto mne baví každý den, kdy můžu dělat jídelníčky a pomáhat druhým ke štěstí. Je to asi nejlepší cesta ke štěstí i pro mne.

 

Život si plyne a my jdeme po cestách, jejichž cíle ani nedomýšlíme, věkem jsem došla k závěru, že musím každou chvíli, kdy jsem se s vými milovanými, vychutnat, čím jsem starší, tím také více miluju své syny a muže, nikdy člověk neví, kdy nás osudové události rozdělí.

Celá tahle aktivita je můj koníček a nejsem ani z žádné poradny , ani nepropaguji žádné pitomosti na hubnutí v tabletkách nebo čajích. Jsem nepřítel jendostranných diet a půstů. Netvrdím, že jsem objevitel všeho zásadního, ale nastudovala jsem toho dost, abych si mohla vytvořit něco pro sebe a něco originálního, co snad poslouží i jiným.

284678_178032148930985_100001726023102_462573_3721833_n.jpg

 

 

Náhledy fotografií ze složky 1 Moje hubnutí